Vill du öka företagets tillväxt?

Fyll i formuläret så hör vi av oss inom kort.

Vad händer efter att du fyllt i formuläret?

Oroa dig inte, du kommer inte mötas av jobbiga telefonförsäljare eller aggressiva e-postkampanjer. Vi kommer bara höra av oss för ett första möte där vi gemensamt undersöker era behov.

Pontus Levén

Pontus Levén

Nya uppdrag – Digital strateg

pontus.leven@republiken.se

0734 29 29 02

Ramtin Ohadi

Nya uppdrag – Design & webb

ramtin.ohadi@republiken.se

0739 90 49 78

Evelina Thuresson

Evelina Thuresson

Digital strateg

evelina.thuresson@republiken.se

0730 22 53 47

Olof Mattson

Olof Mattson

Digital strateg & Rekrytering

olof.mattson@republiken.se

0709 58 96 31

jobb@republiken.se

Jonatan Sundemo

Jonatan Sundemo

VD & Digital strateg

jonatan.sundemo@republiken.se

0707 87 11 68

Linnea Lucut

Linnea Lucut

Webbanalys

linnea.lucut@republiken.se

Arash Ohadi

Arash Ohadi

Webbutveckling & Design

arash.ohadi@republiken.se

0732 511 411

Republiken Kommunikation Aktiebolag / Berzeliigatan 14 / 412 53 Göteborg info@republiken.se / 0739 90 49 78